
Reprezentacja na Mistrzostwa Europy seniorów – Antony 2026

W skład Reprezentacji Narodowej na tegoroczne Mistrzostwa Europy seniorów, które rozegrane zostaną w dniach 16 – 21.06.2026 roku w Antony - Francja, powołani zostali szermierze reprezentujący kluby z naszego regionu:
- Alicja Klasik – RMKS Rybnik (szpada kobiet)
- Kinga Zgryźniak – RMKS Rybnik (szpada kobiet)
- Gloria Klughardt – RMKS Rybnik (szpada kobiet)
- Zuzanna Cieślar - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec (szabla kobiet)
- Angelika Wątor - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec (szabla kobiet)
- Julia Cieślar - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec (szabla kobiet)
- Damian Michalak– Piast Gliwice (szpada mężczyzn)
- Mateusz Antkiewicz – AZS AWF Katowice (szpada mężczyzn)
- Szymon Hryciuk – AZS AWF Katowice (szabla mężczyzn)
- Krzysztof Kaczkowski - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec (szabla mężczyzn)
Życzymy sukcesów i udanych startów!

