III Puchar Polski Juniorów Młodszych - Radlin 2014

W przedświąteczny weekend 20-21.12.2014 w Domu Sportu w Radlinie rozegrany został ostatni tegoroczny Puchar Polski juniorów młodszych. W rywalizacji szpadzistów w stawce 103 zawodników zwyciężył Damian Michalak (Piast Gliwice) w finale pokonując swojego klubowego kolegę Marcina Nikiela15:13. Trzecie miejsca zajęli Wojciech Kolańczyk (UKS Irwin Manieczki) i Wojciech Lubieniecki (PTG Sokół 1893 Mielec). Finałową ósemkę uzupełnił jeszcze jeden przedstawiciel śląskiego klubu Wacław Bartolewski (Piast Gliwice) zajmując VII miejsce. W drugim dniu zawodów walczyły szpadzistki, wśród 97 zawodniczek najlepszą okazała się Aleksandra Pernach (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie) pokonując w finałowej walce 15:10 Agatę Kes (Kolejarz Wrocław). Pozostałe miejsca na podium zajęły Agnieszka Kaczmarska (UKS Sokolik Krosno) i Ewa Kawencka (Piast Gliwice). Jeszcze jedna reprezentantka śląskiego klubu Kinga Brawańska (RMKS Rybnik) wywalczyła miejsce w finałowej ósemce zajmując ostatecznie VI miejsce.