Partnerzy

slaskie-logo kolor pion

ZADANIA ZOSTAŁY WSPARTE ZE ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

PZSzerm logo

energoaparatura logo

90lecie

Medalowe podsumowanie roku 2017

Mistrzostwa Świata Juniorów - Płowdiw

- II miejsce - Bartosz Staszulonek, Damian Michalak (obaj Piast Gliwice) - w drużynie

Mistrzostw Europy młodzieżowców - Mińsk

- I miejsce - Martyna Swatowska (AZS AWF Katowice) - indywidualnie

- III miejsce - Angelika Wątor (Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - indywidualnie

- III miejsce - Damian Michalak i Bartosz Staszulonek (obaj Piasta Gliwice) - w drużynie

Mistrzostw Europy Juniorów - Płowdiw

- III miejsce - Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie) - w drużynie

Mistrzostw Europy Kadetów - Płowdiw

- I miejsce - Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie) - indywidualnie

- III miejsce - Zuzanna Cieślar ( Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - w drużynie

Mistrzostwa Polski Seniorów - Katowice, Warszawa

- II miejsce - Jagoda Zagała (Piast Gliwice) - szpada

- II miejsce - Mateusza Nycza (Piast Gliwice) - szpada

- III miejsce - Mateusz Antkiewicz (AZS AWF Katowice) - szpada

- I miejsce - Marta Puda (TMS Sosnowiec) - szabla

- I miejsce - Jakub Ociński (AZS AWF Katowice) - szabla

- III miejsce - Grzegorz Dominik (Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - szabla

Drużynowo:

- II miejsce - AZS AWF Katowice - szpadzistki

- III miejsce - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec - szablistki

- III miejsce - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec - szabliści

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców - Warszawa

- I miejsce - Martyna Swatowska (AZS AWF Katowice) - szpada

- II miejsce - Damian Michalak (Piast Gliwice) - szpada

- III miejsce - Bartosz Staszulonek (Piast Gliwice) - szpada

- III miejsce - Patryk Szlama (Piast Gliwice) - szpada

- II miejsce - Angelika Wątor (Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - szabla

- II miejsce - Krzysztof Kaczkowski (Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - szabla

Drużynowo:

- III miejsce - AZS AWF Katowice - szpadzistki

- I miejsce - Piast Gliwice - szpadziści

Mistrzostwa Polski Juniorów - Warszawa, Wrocław

- I miejsce - Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie) - szpada

- III miejsce - Karolina Mazanek (Muszkieter Gliwice) - szpada

- III miejsce - Damian Michalak (Piast Gliwice) - szpada

- III miejsce - Zuzanna Cieślar ( Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - szabla

- II miejsce - Krzysztof Kaczkowski (Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - szabla

Drużynowo:

- II miejsce - UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie - szpadzistki

- II miejsce - Piast Gliwice - szpadziści

- II miejsce - TMS Sosnowiec - szablistki

- III miejsce - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec - szablistki

- II miejsce - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec - szabliści

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (OOM) - Drzonków

- II miejsce - Barbara Brych (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie) - szpada

- III miejsce - Aleksandra Pernach (UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie) - szpada

- III miejsce - Alicja Klasik (RMKS Rybnik) - szpada

- I miejsce - Zuzanna Cieślar ( Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - szabla

- III miejsce - Marcin Lipiński ( Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - szabla

- III miejsce - Mikołaj Górski ( Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec) - szabla

Drużynowo:

- II miejsce - UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie - szpadzistki

- III miejsce - RMKS Rybnik - szpadzistki

- II miejsce - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec - szablistki

- I miejsce - Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec - szabliści

Mistrzostwa Polski Młodzików - Częstochowa, Warszawa

- II miejsce - Alicja Klasik (RMKS Rybnik) - szpada

- III miejsce - Anna Wieczorek (Muszkieter Gliwice) - szpada

- III miejsce - Michalina Kobylnicka (Piast Gliwice) - szpada

- III miejsce - Wojciech Śmieja (Górnik Radlin) - szpada

- I miejsce - Ewa Zając (TMS Sosnowiec) - szabla

- II miejsce - Klaudia Kozieł (TMS Sosnowiec) - szabla

- III miejsce - Paulina Porada (TMS Sosnowiec) - szabla

Drużynowo:

- I miejsce - RMKS Rybnik - szpadzistki

- II miejsce - Piast Gliwice - szpadzistki

- III miejsce - Muszkieter Gliwice - szpadzistki

- II miejsce - TMS Sosnowiec - szablistki

- III miejsce - TMS Sosnowiec - szablistki

GRATULUJEMY !!!